KOLEKCJA LECH
KOLEKCJA LECH
KOLEKCJA LECH
KOLEKCJA LECH
WYDARZENIA

GALA SPORTÓW WALKI W MIĘDZYCHODZIE

W sobotę (14.10) po raz ósmy klub MMA Devil Międzychód zaprosił na jedną z największych imprez sportowych organizowanych w powiecie międzychodzkim- galę MMA Devil GSW, której byliśmy oficjalnym sponsorem. Zaproszeni goście (między innymi Borys Mańkowski, Różal, Tomek Narkun), zawodnicy z Polski, jak i zza granicy oraz kilkutysięczna publiczność - zobaczcie relację z VIII Gali Sportów Walki w Międzychodzie:

Sprawdź naszą sesje zdjęciową w ciuchach z kolekcji Jesień 2017!

Sprawdź naszą sesje zdjęciową w ciuchach z kolekcji Wiosna-Lato 2017!

GALA SPORTÓW WALKI W MIĘDZYCHODZIE

W sobotę (15.10) po raz siódmy klub MMA Devil Międzychód zaprosił na jedną z największych imprez sportowych organizowanych w powiecie międzychodzkim. Zaproszeni goście (między innymi Mateusz Gamrot, Różal), zawodnicy z Polski, jak i zza granicy oraz kilkutysięczna publiczność - zobaczcie relację z VII Gali Sportów Walki w Międzychodzie:

GALA SPORTÓW WALKI 11 - ŚREM

Krótka fotorelacja z gali GSW 11, która odbyła się w sobotę w Śremie. W walce wieczoru Przemysław Nyga z klubu Czerwony Smok pokonał Łukasza Ulińskiego (MMA Fighting Gdańsk) przez KO w pierwszej rundzie. Najciekawszą walkę stoczyli Sebastian Rajewski (Ankos Zapasy) z Jakubem Mroczkowskim (Czerwony Smok), w której to lepszy okazał się zawodnik Ankosu!!!

GALA SPORTÓW WALKI 9 - PIŁA

Prezentujemy małą fotorelację z gali GSW 9, która odbyła się 12.12.2015 w Pile.
Byliśmy oficjalnym sponsorem gali, każdy z zawodników wyszedł w pamiątkowej koszulce, przygotowanej przez nas specjalnie na tą okazję.
Za nami mnóstwo dobrych walk, fantastyczna atmosfera, duża frekwencja oraz głośny doping dla zawodników to główne atuty wszystkich gal GSW !!!

GALA SPORTÓW WALKI W MIĘDZYCHODZIE

Przedstawiamy fotorelację z Gali Sportów Walki, która odbyła się 17.10.2015 w Międzychodzie.
Byliśmy oficjalnym sponsorem gali, dodatkowo można było podziwiać zawodników walczących w naszych barwach, walki na bardzo wysokim poziomie.
Kolejne bardzo dobre sportowe wydarzenie prosto z Wielkopolski. Czekamy na kolejne gale!

NASZE PRODUKTY ZNAJDZIESZ W DOBRYCH SKLEPACH:

Fuck the Fame

Pride and Glory